home

Home

grade

Ranking

forum

Forum

event

Mecze

account_circle

Logowanie

Partner aplikacji
Start FanZone Śląsk Futsal Wrocław 3 miesiące temu | 16.12.2022, 11:44
Start FanZone Śląsk Futsal Wrocław

Przyszedł czas na kolejny krok w rozwoju naszego klubu - tym razem w sieci. Uruchomiliśmy wspólnie ze Sportigio FanZone Futsalu Śląsk Wrocław - to aplikacja internetowa, w której rejestrować się mogą fani drużyny, aby aktywnie uczestniczyć w życiu klubu.

Konto można założyć, podając adres e-mail lub połączyć z kontem Facebook albo Google. Rejestrując się, dołączasz do społeczności kibiców i na start zdobywasz punkty lojalnościowe, przypisane do Twojego konta.

Zdobywaj punkty, odbieraj nagrody!

Punkty będzie można zdobywać podczas całego sezonu za różne aktywności, w tym za przychodzenie na mecze. Na podstawie punktów tworzony jest ranking kibiców - najwierniejsi będą mogli liczyć na niespodzianki podczas trwania i na zakończenie sezonu.

Punkty dostaje się za codzienne odwiedzanie aplikacji, udział w głosowaniach, quizach, lidze typera i późniejszych aktywnościach. Jednym słowem - im bardziej się angażujesz, tym wyżej w rankingu jesteś.

Klub to Wy - wspólnie piszmy historię!

Uruchomienie tej Strefy Kibica to także ważny krok w kierunku budowania społeczności wokół klubu. Chcemy, aby o wielu rzeczach wewnątrz klubu decydowali kibice - to Wy macie współtworzyć naszą historię! Już teraz oddajemy w Wasze ręce głosowanie na zawodnika, który Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika pierwszej rundy.

Aktywne uczestnictwo w aplikacji pozwoli też na lepsze poznanie kibiców. To ważny krok dla budowania atrakcyjności naszej marki, a ostatecznie utrzymania i przyciągnięcia ważnych sponsorów.

Dla kibiców przygotowaliśmy też Quiz z wiedzy o naszej drużynie - czeka na Was 8 pytań , na które trzeba udzielić, jak najwięcej poprawnych odpowiedzi. Liczony jest także czas udzielenia odpowiedzi, a na koniec tworzy się ranking. Jak dobrze znasz drużynę? Sprawdź się!

Liga Typera dla kibiców

Od teraz możecie dołączyć do zabawy w typowanie wyników spotkań naszej drużyny, aż do końca sezonu. Tworzony jest ranking Ligi Typera, a za poprawne wytypowanie zwycięzcy, wyniku, lub różnicy punktowej przyznawane są punkty do klasyfikacji generalnej. Zabawa trwa przez cały sezon!

Efekty współpracy ze Sportigio

Uruchomienie FanZone to efekt współpracy z firmą Sportigio, która dba o sferę digital. Pierwszym efektem było uruchomienie strony internetowej przed sezonem. Dzięki naszemu partnerstwu FanZone będzie uzupełniany o kolejne funkcje, a my możemy zapewnić, że to nie koniec efektów współpracy.

Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej. Można ją również dodać do ekranu głównego.

Zarejestruj się już dziś: https://futsalslaskwroclaw.sportigio.com/

Udostępnij