22.8k
WKS Śląsk Futsal Wrocław
Śląsk ponownie zwycięski ! 1 rok temu | 07.11.2022, 15:36
Śląsk ponownie zwycięski !

W niedzielę odbyła się mecz 3 kolejki 2 PLF w którym gościliśmy drużynę MTS Knurów Futsal. Wrocławianie wygrali zdecydowanie bo aż 11-5.

Początek meczu bardzo niepewny w naszym wykonaniu.

Popełnialiśmy proste błędy, po których zawodnicy gości zdobywali gole. Pomimo braku wykończenia, udało nam się umieścić piłkę w siatce przeciwnika 7 razy tracąc przy tym tylko 3 bramki.

Z każdą  minutą, gra Śląska wyglądała coraz lepiej, byliśmy bardziej zdecydowani co przełożyło się na kolejne trafienia w drugiej połowie.

Nie obeszło się również bez ostrej zagrań  z obu stron, po których sędzia główny spotkania Dawid Cieślok pokazał dwie żółte kartki w tym jedna dla naszego zawodnika Artema Lytvynenki.

WKS Śląsk Futsal Wrocław – MTS Knurów 11:5 (7-3)

Taranek x3 Lytvynenko x2 Jajko x2 Hoilik x2 Gorczyca Kozak - Ziaja x4 Cybulski

WKS Śląsk Futsal: Daniel Dudek, Michał Bondarenko, Kamil Dziubczyński, Kamil Kozak (kapitan), Artem Lytvynenko - Dawid Sasiela, Olgierd Kur, Yevgeniy Shutyak, Mateusz Jasiczek, Piotr Gorczyca, Miłosz Taranek, Adam Bońkowski, Daniel Hoilik, Krystian Jajko. Trener: Piotr Wysoczański

MTS Knurów: Kamil Sobieraj, Mateusz Cybulski, Damian Kraska, Dariusz Flis, Paweł Ziaja - Rafał Adamkowski, Grzegorz Styczeń, Bartosz Pietras, Adam Dziuba. Trener: Damian Kraska