22.8k
WKS Śląsk Futsal Wrocław
Śląsk gromi w derbach ! 1 rok temu | 07.12.2022, 07:55
Śląsk gromi w derbach !

Świetnym akcentem wchodzimy w przerwę świąteczną ponieważ podopieczni Piotra Wysoczańskiego, pewnie pokonali drużynę AZS AWF Profi Sport Wrocław aż 12-3. Mecz odbył się w sobotę o godzinie 18:00, a liczni fani zgromadzeni na trybunach zobaczyć mogli aż 15 bramek.

Wynik mógł być jeszcze okazalszy ponieważ zawodnicy trójkolorowych wielokrotnie obijali bramkę gości.

Spotkanie zaczęło się  wysoką agresją gospodarzy, którzy byli głodni zdobycia pierwszej bramki i tak też się stało.

Pierwsza połowa przebiegła całkowicie pod dyktando Śląska, który zaaplikował przeciwnikowi sześć bramek.

W drugiej połowie nasi zawodnicy nieco przysnęli, pozwalając gościom na zdobycie dwóch bramek, co przybliżyło ich do remisu, ale szybko wrócili na odpowiednie tory.

Mecz zakończył się wynikiem 12-3, a MVP spotkania śmiało można przyznać Krystianowi Jajko, który zdobył hat-tricka oraz był bliski powiększenia dorobku bramkowego kilkukrotnie obijając słupek bramki drużyny AWF AZS Profi Sport Wrocław.

Drużyna Śląska zasłużenie wygrała mecz, co przy remisie lidera z Brzegu pozwoliło im ponownie zrównać się punktami w tabeli.

WKS Śląsk Futsal Wrocław - AZS AWF Profi Sport Wrocław 12:3 (6:0)

Jajko x3, Taranek x3, Gorczyca x2, Lytvynenko, Bondarenko, Kozak, Amorin, Kur 🟨, Gojlik 🟨, Taranek 🟨  - Duda x2, Gołębiowski, Szczecina 🟨, Duda 🟨

WKS Śląsk Futsal: Dawid Sasiela, Michał Bondarenko, Krystian Jajko, Kamil Kozak (kapitan), Artem Lytvynenko - Olgierd Kur, Fernandes Amorin Andre Filipe, Mateusz Jasiczek, Daniel Gojlik, Piotr Gorczyca, Miłosz Taranek, Kacper Antos. Trener: Piotr

Wysoczański

AZS AWF Profi Sport Wrocław: Kacper Zmorczyński, Bartłomiej Szczecina, Dominik Duda, Marcin Gołębiowski, Sebastian Leśniewski (kapitan)  - Łęcki Trener: Bartłomiej Szczecina