home

Home

emoji_events

Ranking

forum

Forum

event

Mecze

account_circle

Logowanie

377
 
24.5k
WKS Śląsk Futsal Wrocław
MVP ZOSTAJE Z NAMI! 2 tygodnie temu | 04.07.2024, 13:28
MVP ZOSTAJE Z NAMI!

WKS Śląsk Futsal Wrocław przedłużył kontrakt z Krystianem Jajko na sezon 2024/2025. Zawodnik, który głosami kibiców Śląska został wybrany MVP poprzednich rozgrywek, w 20 ligowych spotkaniach zdobył 17 goli. W nowej kampanii ponownie będzie stanowił o sile ataku Trójkolorowych.

- Przedłużyłeś kontrakt z klubem na kolejne 12 miesięcy. Masz poczucie, że robota nie została jeszcze wykonana i ambicje Śląska sięgają o wiele wyżej?

Krystian Jajko: Przedłużyłem kontrakt, bo robota jest dopiero do zrobienia. Dużo dobrego dzieję się w klubie, a ja chce w tym uczestniczyć. Myślę, że każda osoba związana ze Śląskiem ma dużo większe ambicje niż zajęcie 7. miejsca. Nie chcemy i nie będziemy grać o środek tabeli. Wiadomo, że liga weryfikuje wszystko, ale przed sezonem mamy jasno nakreślony cel i będziemy do niego dążyć.

- Jaki jest Twój indywidualny cel na najbliższe kilkanaście miesięcy?

KJ: Na ten moment chcę się dobrze przygotować do sezonu. Jeżeli chodzi o cele w trakcie rozgrywek to chce pomagać drużynie w każdym meczu zdobywać trzy punkty. Z racji pozycji na której występuję na pewno będę próbował pomagać golami i asystami.

- Przed rokiem debiutowałeś na parkietach 1. ligi, do tego sezonu przystąpisz już jako zawodnik z doświadczeniem. Coś w Twoim nastawieniu do meczów i rywali się zmieni?

KJ: Przed rozpoczęciem sezonu w 1. lidze nie wiedziałem nic o żadnym zespole. Oczywiście mieliśmy analizy video przed każdym meczem, ale to jednak nie to samo co rozegranie spotkania i przekonanie się na własnej skórze "z czym to się je". Wnioski wyciągnięte, a nastawienie bez zmian – wygrać każdy kolejny mecz.

- Czy 7. miejsce w poprzednich rozgrywkach traktujesz jako sukces tamtej ekipy czy stać was było na więcej?

KJ: Po przeanalizowaniu na chłodno całego sezonu jest na pewno niedosyt z zajętego miejsca w tabeli. Nie ma co ukrywać, że trochę punktów rozdaliśmy innym drużynom i dlatego na koniec zajęliśmy dopiero 7. miejsce. Dużo pracy przed nami, aby na koniec sezonu 2024/2025 być zdecydowanie wyżej.

- Czy Krystian Jajko będzie królem strzelców 1. ligi futsalu w sezonie 2024/2025?

KJ: Jeżeli będą mnie omijać urazy, to tak.

Udostępnij
 
© SPORTIGIO 2024